Kredyty mieszkaniowe hipoteczne

Wiemy jak ważne są marzenia o własnym domu lub mieszkaniu, i jak trudne może być uzyskanie środków na ich sfinansowanie. Przygotowana przez naszych doradców oferta kredytu mieszkaniowego sprawi, że Państwa plany staną się rzeczywistością.

Kredyt Hipoteczny mogą Państwo przeznaczyć na:

  • zakup, budowę, remont, wykończenie mieszkania lub domu.

Oferujemy Państwu:

  • 0 zł za rozpatrzenie wniosku kredytowego.
  • 0 zł za wycenę nieruchomości przeprowadzoną przez pracownika Banku.
  • Okres kredytowania - do 40 lat dla kredytów w walutach: CHF, USD, PLN oraz EURO.
  • Możliwość wyboru waluty oraz jej zmiany w trakcie trwania umowy kredytowej.

Atrakcyjne programy ubezpieczeniowe: np. kredyt z ubezpieczeniem od ryzyka utraty stałego źródła dochodu, ubezpieczenie niskiego wkładu własnego na wypadek śmierci oraz ubezpieczenie nieruchomości.

Aby uzyskać kredyt hipoteczny powinieneś posiadać stałe źródło dochodów np. zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony lub nieokreślony, lub prowadzić własną działalność gospodarczą rozliczaną na zasadach ogólnych, ryczałtu lub karty podatkowej. Możesz również uzyskiwać dochody z innych źródeł, takich jak: umowa o dzieło, kontrakty okresowe, dywidendy z tytułu udziałów i akcji, wynajem nieruchomości, a także emerytury i renty o charakterze stałym.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani prezentowaną przez nas ofertą prosimy wypełnić formularz kontaktowy, a nas konsultant skontaktuje się z Państwem o dogodnej porze.

Dojazd do Klienta

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, umożliwiamy także spotkania poza siedzibą naszej firmy. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Ochrona danych

Umożliwiamy Państwu wysłanie zapytania poprzez formularz kontaktowy. Dbając jednak o ochronę danych osobowych zgodnie z ustawą, gwarantujemy Państwu najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Dane teleadresowe

Agencja Handlowo-Usługowa "NIKTEX" ul. Stefana Batorego 1a
41-902 Bytom

tel. 32 281 95 37
Infolinia: 801 000 626
e-mail: k.nikodem@niktex.pl