Kredyty konsolidacyjne

Kredyt konsolidacyjny jest niewątpliwie produktem robiącym w ostatnim czasie największą "karierę". Przy zmieniających się na korzyść klientów parametrach kredytowych, często zamiana kilku kredytów na jeden tańszy pozwala znacznie obniżyć wysokość rat.

Nasi Doradcy pomagają wybrać najtańszy kredyt konsolidacyjny dopasowany do sytuacji klienta, tj. jego stanu zadłużenia oraz ilości spłacanych kredytów. Dlatego jeśli masz problem ze spłatą swoich kredytów lub wysokość rat jest dla Ciebie zbyt duża - połącz je w jeden i płać mniej. Maksymalny kredyt bez poręczycieli to 150.000 zł a minimalny dochód już od 600 zł.Maksymalny okres kredytownia do 120 m-cy.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani prezentowaną przez nas ofertą prosimy wypełnić formularz kontaktowy, a nas konsultant skontaktuje się z Państwem o dogodnej porze.

Zapraszamy mieszkańców miast: Bytom, Radzionków, Piekary Śląskie, Chorzów, Katowice i pobliskich miejscowości.

Dojazd do Klienta

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, umożliwiamy także spotkania poza siedzibą naszej firmy. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Ochrona danych

Umożliwiamy Państwu wysłanie zapytania poprzez formularz kontaktowy. Dbając jednak o ochronę danych osobowych zgodnie z ustawą, gwarantujemy Państwu najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Dane teleadresowe

Agencja Handlowo-Usługowa "NIKTEX" ul. Stefana Batorego 1a
41-902 Bytom

tel. 32 281 95 37
Infolinia: 801 000 626
e-mail: k.nikodem@niktex.pl